Grupa Modlitwy za Lidera zaprasza PDF Drukuj Email
Inne
środa, 01 lutego 2017 14:38

Kochani,

"Módlcie się wzajem za siebie [...]; albowiem wiele może ustawiczna prośba sprawiedliwego." Jk 5, 16

Grupa Modlitwy za Lidera (GML), zwana wcześniej Diakonią Modlitwy za Lidera (DL), działa w naszej Wspólnocie już wiele lat. Powstała w końcu roku 2011 z inicjatywy Marysi i była przez Nią przez wiele lat prowadzona. Misją GML jest modlitwa za Lidera i w Jego intencjach, czyli obecnie za Dorotę i w intencjach przez Nią formułowanych.

Jak wszystkie Diakonie DL uległa resetowi, który spowodował zmianę nazwy i weryfikację szeregów modlących się osób.

Dalszy udział w modlitwie zadeklarowało 17 osób.

Modlimy się tajemnicami różańcowymi - do codziennego odmówienia całego Różańca potrzebnych jest 20 osób - każda z nich modli się przez miesiąc inną tajemnicą. Oczywiście na pewno ani nasz Pan mniej Dorocie nie błogosławi, ani nasza Mateńka słabiej nie wspiera z powodu braku trzech osób, ale pięknie byłoby, gdybyśmy mogli codziennie odmówić cały Różaniec.

Zapraszamy zatem serdecznie do włączenia się w tę modlitwę. Chętnych proszę o kontakt osobisty, telefoniczny (605 300 485) lub mailowy - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Marysiu, w imieniu wszystkich modlących się przez ten cały czas osób dziękuję Ci za inicjatywę, wkład pracy i wytrwałość. Niech Pan Bóg Cię błogosławi.

Joasia Woźniak

Zmieniony: niedziela, 13 sierpnia 2017 21:01
 
RocketTheme Joomla Templates