Wydarzenia
2021-02-05/06: Ogień Dwóch Serc - całonocne czuwanie PDF Drukuj Email
Wydarzenia
poniedziałek, 11 stycznia 2021 11:44
Bracia i siostry z wrocławskich wspólnot katolickich!
 
Ogień Dwóch Serc - plakat luty 2021Przed nami kolejne całonocne czuwanie uwielbieniowe „OGIEŃ DWÓCH SERC”, organizowane w ramach przygotowania do IV Weekendu Ewangelizacyjnego "Ochrzczeni Ogniem", zaplanowanego na czerwiec 2021 r.
 
Chcemy, aby ogień tych dwóch Serc: Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi coraz mocniej rozpalał również nasze serca, abyśmy ten niegasnący płomień miłości mogli zanosić tam, gdzie świat pogrąża się w mroku, a ciemność przesłania wszelką nadzieję... Dlatego bądźcie z nami w tym czasie, aby w jedności wrocławskiego Kościoła, jeszcze mocniej rozpalać w sobie miłość Jezusa i Maryi!
 
Nadchodzące czuwanie odbędzie się w kościele pw. Świętej Trójcy, przy ul. Krzyckiej 42 we Wrocławiu. Czuwanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18:30 w piątek, 5 lutego, a zakończy się poranną Eucharystią w sobotę, 6 lutego, o godzinie 6:30. Podczas czuwania będzie czas zarówno na uwielbienie, jak i modlitwę w intencji naszej Diecezji, naszego miasta, jego mieszkańców, władz, Polski i świata.
 
Na poniższym formularzu znajduje się całonocny program czuwania, z kolejnością prowadzenia modlitwy przez wspólnoty, które już się zgłosiły. Wspólnoty, które również mają pragnienie, aby włączyć się w prowadzenie uwielbienia, prosimy o dopisanie się w formularzu w wolnym miejscu lub o kontakt telefoniczny z organizatorami (telefony poniżej).
 
 
Czuwanie odbędzie się z zachowaniem aktualnych warunków bezpieczeństwa dotyczących spraw epidemiologicznych.
 
Najświętsze Serce Jezusa, przyjdź Królestwo Twoje!
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!
 
o. Krzysztof Piskorz OCD
"Katolicy na ulicy", organizatorzy IV Weekendu Ewangelizacyjnego „Ochrzczeni Ogniem”
 
Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Jacek Giełda: tel. 601 799 822
Bartosz Mereszka: tel. 696 482 063
Paweł Baranowski: tel. 501 230 363
Zmieniony: poniedziałek, 11 stycznia 2021 13:29
 
RocketTheme Joomla Templates