Lewin 2017 - Zawody sportowe cz.1 PDF Drukuj Email
Lewin 2017
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 22:18

Dzień drugi 10W nieco pochmurny rekolekcyjny poniedziałek rozegrane zostały pierwsze konkurencje Dni Sportowych. Na początku doszło do rywalizacji w piłce nożnej i siatkówce. Drużyny zostały podzielone tradycyjnie, choć z pewnym przymrużeniem oka, na młodzież i dorosłych. Po meczu stojącym na dość dobrym poziomie, po porażkach w latach ubiegłych zwycięstwo w końcu odnieśli seniorzy, w przekonywującym stylu pokonując młodzież 5:0. Doświadczenie starszych graczy wzięło również górę w konkursie rzutów karnych, który wygrali 2:1. 

Dzień drugi 15

Seniorzy, którzy w ostatnich latach raczej przegrywali swoje występy tym razem okazali się lepsi także w siatkówce, wygrywając zdecydowanie w trzech setach 3:0. Ostatnią poniedziałkową konkurencją był dość nieznany sport - siatkówka ręcznikowa. Rywalizacja w tych zawodach zbliżonych do tradycyjnej siatkówki polega na przerzucaniu ponad siatką balonu wypełnionego wodą przez drużyny złożone z kilku par. Każda para korzysta z ręcznika (awaryjnie używaliśmy tez koszulek) i w ten sposób wyłapuje i przekazując partnerom wodny balon musi przerzucić go na stronę rywali. Także w tej konkurencji lepsi okazali się zawodnicy starsi, wygrywając po trzech setach 2:1. 

Dzień drugi 20

Emocji było więc sporo, dopisali również kibice i całe sportowe popołudnie okazało się ciekawą rywalizacją i wspaniałą zabawą. 

Dzień drugi 19

Na dzień jutrzejszy zaplanowane zostały gry w tenisa stołowego i piłkarzyki (futbol stołowy). Emocji zapewne też nie zabraknie.

Zmieniony: niedziela, 18 sierpnia 2019 13:48
 
RocketTheme Joomla Templates